Holmes Stereo Viewer

Vprašanja in odgovori o postopkih ustvarjanja stereoskopskih posnetkov in video materiala

Moderators: damir, TriDe

Holmes Stereo Viewer

Postby DiCaver on 10 Dec 2006, 16:29

Zdravo,

v?eraj me je vreme prisililo :( , da sem se zaprl v garaĹľo in za?el vrtati, Ĺľagati, brusiti, metati neuspele kose v ogenj :twisted: in zbijati ter limati.

In kaj sem po?el :?:

Na mojem kar obseĹľnem hobi seznamu je Ĺľe nekaj let na prvem mestu jamarstvo. Tako sem s kameno dobo kar povezan :lol: ... zato sem pljunil v roke oz. najprej na tipkovnico (ne dobesedno, tako se samo re?e :wink: ) in poiskal slike Holmes Stereo Viewer-ja (TriDe ga ima za avatar). Med vso to sodobno stereo tehniko je bilo kar teĹľko najti kamenodobne dobre posnetke Holmes Stereo Viewer-ja, da bi ga lahko prerisal v nek na?rt. A mi je le uspelo in vse skupaj zlil na nek kos papirja, ki sem mu nekaj ur govoril na?rt :D

Ekola, dovolj besedi?enja ... nekaj posnetkov mojega DiCaver Stereo Viewer :P

Image

Image

Image

Image

Image

Ta je še iz "ostankov" ... toda ob priliki si bom sestavil enega lepega kamenodobnega, nekaj takega kot ga ima TriDe v avatarju ... saj ne da je kaj preve? uporaben, je pa lep in zanimiv za na hitro nekomu pokazati nekaj primernih sephia ali ?B posnetkov 8)


LP, Marko
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby damir on 24 Dec 2006, 14:19

Bravo! Odlicno si se izkazal. Tudi za ne-kamenodoben izdelek je viewer prav lep. Prinesi ga na naslednji sestanek Drustva. OK?
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno

Postby DiCaver on 02 Jan 2007, 17:53

Hvala za pohvale ... prinesem ga pokazati, toda to bo šele v februarju, ker bom 8. januarja službeno v Španiji ... saj bi napisal v topli Španiji, toda dvomim da bo velika temperaturna razlika :twisted:


LP, Marko in vsem sre?no 2007
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby damir on 05 Feb 2007, 18:25

Upam, da ga danes prineses pokazati...
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno


Return to Vprašanja in odgovori / Questions and Answers

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron