Album - DiCaver

Povezave na razlicne stereoskopske fotogalerije in stereoskopske video posnetke

Moderators: damir, TriDe

Album - DiCaver

Postby DiCaver on 19 Nov 2006, 20:49

Pa še moj album ... 8)
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby damir on 20 Nov 2006, 1:21

Bravo!

Odlicne slike in lepo oblikovana stran!!!
Imam samo eno pripombo. Ne vem namrec zakaj ne pokaze slike dokler ne pritisnem na gumb "Fit"?!? Ali si kaj posebnega spreminjal?
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno

Postby DiCaver on 20 Nov 2006, 10:15

DrĹľal sem se tvojih navodil, tako da mislim da nisem ni? posebnega spreminjal. Razen default.htm, vse ostalo je nedotaknjeno. Jaz imam problem samo pri prvi sliki, mi pokaĹľe na desni strani ene ?rte :cry: Ko pa pritisnem "next" je pa vse lepo in OK. Aja, ne prve v seznamu, ampak katera koli, ko jo kliknem da se mi prva prikaĹľe. Ko grem pa enkrat naprej ali pa nazaj, je pa potem vredu.

Se je kdo Ĺľe poglobil v datoteko "filelste.txt" :?: Notri so alineje v tej obliki
bivak_iv.jpg,bivak_iv,Comment of bivak_iv
Predvidevam, da lahko pišeš/dopišeš kake komentarje k sliki. Kdo kaj ve? ve o tem :?: Jaz sem nekaj sprobaval, toda brez uspeha :roll:

LP, M
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby DiCaver on 20 Nov 2006, 10:38

Sem že pogruntal :? ... to je pa to, ker hitreje sprašujem kot mislim :twisted:

:arrow: Med "...jpg," in ",Comment..." spremenite komentar.


LP, M
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby TriDe on 20 Nov 2006, 13:31

Super galerija, jamska rov v neznano je sploh oh. Tudi jaz imam teĹľave s pregledovanjem, ampak z nekaterimi kombinacijami za?ne delovati.

LP
User avatar
TriDe
Site Admin
 
Posts: 51
Joined: 11 Jun 2006, 14:25
Location: Ljubljana

Postby damir on 22 Feb 2007, 13:36

TriDe wrote:Super galerija, jamska rov v neznano je sploh oh. Tudi jaz imam teĹľave s pregledovanjem, ampak z nekaterimi kombinacijami za?ne delovati.


Menim, da se da tezavo resiti tako, da vsi zmanjsamo slike na najvec 1280x960 pik (ena od slik - ce imamo paralelni sliki, naj bo najvecja dimenzija slike 2560x960 pik). V tem primeru mora delovati po "default-u". Za malce (poudarek na malce) vecje slike, pa je ena resitev naslednja:

http://www.duckware.com/pmvr/howtoincre ... emory.html

Torej, potrebno je povecati pomnilnik za Javo. Meni opcija "-Xmx300m" ne deluje, vendar sem uspel povecati na "-Xmx192m" (ze "-Xmx256m" mi ne deluje vec).
In... galerija cudezno dela brez tezav... :-)
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno


Return to Obvestila in povezave na stereoskopske foto galerije / Links to Galleries

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron