Preverite galerijo

Povezave na razlicne stereoskopske fotogalerije in stereoskopske video posnetke

Moderators: damir, TriDe

Preverite galerijo

Postby damir on 28 Jun 2006, 20:43

Pravkar sem spremenil nekatere nastavitve v galeriji. Ali lahko preverite, ce zadeva deluje (zame (administrator) deluje, zanima pa me kako je z uporabniki)?

Novost je ta, da je mozno posiljati samo eno sliko (nato naslednjo, itd.). Zakaj? Pred casom sem opazil, da se pri vecih slikah cela zadeva ustavi.

Sedaj mi je uspelo dodati eno sliko s klikom na "Dodajanje fotografij" (Skok 1 v "Anaglyph slike - Izbrane slike (Damir)").
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno

Postby DiCaver on 29 Jun 2006, 0:22

Opala ... zadevca deluje. V Galerijo DiCaver sem dodal dve fotki brez kakršnega koli problema ... superca in ?estitke :!:
In blisk je dal svetlobo ...
User avatar
DiCaver
 
Posts: 56
Joined: 18 Jun 2006, 13:47
Location: Stražišče; Kranj

Postby TriDe on 05 Jul 2006, 19:53

Coppermine ni ravno zadovoljil vseh potreb :( , zato je na voljo nova galerija. Link je http://www-e2.ijs.si/3d/galerija/main.php. Bo kmalu (?e že ni) popravljena tudi povezava s forumove strani, s spletne strani društva pa že deluje.

Poanta je, da si vsak uporabnik skreira lasten album za dolo?eno tehniko v katerega dodaja slike.

DiCaver: ?e imaš ?as, dodaj fotke iz prejšnje galerije, pa še kaj novega seveda! :wink:

LP
User avatar
TriDe
Site Admin
 
Posts: 51
Joined: 11 Jun 2006, 14:25
Location: Ljubljana

Postby damir on 05 Jul 2006, 20:14

Potrebno se bo le na novo prijaviti...
User avatar
damir
Site Admin
 
Posts: 145
Joined: 11 Jun 2006, 19:19
Location: Apno


Return to Obvestila in povezave na stereoskopske foto galerije / Links to Galleries

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron